Zakres działalności

Sprzątanie biur i banków

Każdego dnia AKORI zapewnia higienę i czystość sprzątając biura i banki. AKORI stosując wysokiej jakości środki czystości, profesjonalne narzędzia pracy  i wykwalifikowany personel sprzątający gwarantuje jednocześnie doskonałość świadczonych prac porządkowych w biurach, bankach. Gwarancja wysokiej jakości  usług sprzątających w pomieszczeniach  biurowych, bankach ma  bowiem pozytywny wpływ  na nastrój , motywację i wydajność pracowników w miejscach  pracy. Odpowiednio przeszkolony w tym obszarze personel sprzątający AKORI wraz ze swoimi klientami  buduje pozytywny obraz firmy.

Centra handlowe, markety

Czystość  i higiena obiektów użyteczności publicznej od  wielu lat odgrywa ważną rolę w biznesie firmy AKORI .Sprzątanie centrów handlowych  i supermarketów jest koordynowane w taki sposób ,aby powierzchnia była czysta i higieniczna zaledwie kilka minut przez otwarciem obiektu. W ten sposób AKORI uczestniczy w poprawie i rozwoju   wizerunku firmy. Personel sprzątający zapewnia bieżącą konserwację powierzchni  toalet, ciągów komunikacyjnych , mycia okien , przeszkleń, elewacji. Bogaty park maszyn sprzątających , odpowiednie narzędzia pracy i profesjonalne środki czystości stosowane w firmie AKORI gwarantują pozytywne rozwiązanie nawet najtrudniejszych  zadań w obszarze sprzątania.
Wysoka jakość prac porządkowych w centrach handlowych, supermarketach wpływa na miłą i przyjazną atmosferę lokali.
Przeszkolony i nadzorowany personel sprzątający nieustannie zapewnia czystość i higienę centrów handlowych, supermarketów. AKORI gwarantuje utrzymanie czystości 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę

 

Zakłady przemysłowe, ośrodki zdrowia, baseny kąpielowe

To specyficzne miejsca , gdzie czystość i higiena gwarantuje zdrową  żywność i ochronę zdrowia. Wyspecjalizowany w tym obszarze działania personel sprzątający utrzymuje czystość w gabinetach lekarskich, basenach kąpielowych , zakładach spożywczych . Procedury sprzątania AKORI są zgodne z zaleceniami systemu HACCP i GHP. Każdego dnia  pracownicy porządkowi sprzątają powierzchnie używając specjalistycznego sprzętu , narzędzi pracy i odpowiednich technik sprzątania. Dzięki utrzymaniu czystości przez AKORI sprzątane powierzchnie są czyste i zdezynfekowane. Dla zakładów spożywczych , ośrodków zdrowia , basenów kąpielowych higiena i czystość mikrobiologiczna gwarantuje bowiem bezkolizyjną współpracę z Sanepidem.

Inne obszary

Nieustanny rozwój AKORI sprawia, że zakresy i profesjonalizm  naszych prac porządkowych jest ciągle poszerzany.  AKORI stosując wysokiej jakości środki czystości  i narzędzia  pracy  postępując jednocześnie zgodnie z procedurami i technikami sprzątania specjalizuje się w konserwacji kamienia, czyszczenia elewacji , pracach na wysokości, praniu wykładzin.

Obszary działań AKORI to także tereny zewnętrzne. Akori gwarantuje bowiem czystość wokół budynków, na ulicach, skwerach, parkach. O każdej porze roku AKORI  zapewnia szeroki wachlarz prac porządkowych począwszy od sprzątania bieżącego po koszenie traw, odśnieżanie terenu.